Maria Zikii - specjalista do kontaktu

SPECJALISTA DS. KONTAKTU

Maria Zikii

Absolwentka Lingwistycznego Uniwersytetu Narodowego w Kijowie, ukończyłam studia na wydziale języków obcych, specjalizując się w językach angielskim, hiszpańskim i ukraińskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy administracyjnej w różnych firmach międzynarodowych .

Moje umiejętności językowe ułatwiają nie tylko umawianie się na wizyty, lecz także skuteczne komunikowanie się z pacjentami, nawet jeśli nie posługują się oni językiem polskim. Dzięki temu tworzymy przyjazne i zrozumiałe środowisko dla każdego.

Uwielbiam czytać, podróżować i zgłębiać kultury różnych krajów. To właśnie ta pasja do odkrywania nowych miejsc i poznawania różnorodności kulturowej sprawia, że moja praca jako recepcjonistki jest nie tylko obowiązkiem, ale również źródłem inspiracji.

Moim głównym celem w pracy uważam tworzenie przyjaznego i komfortowego środowiska zarówno dla pacjentów, jak i pracowników, zapewniając, że każda wizyta będzie nie tylko efektywna, ale także pełna przyjemności. Mam nadzieję, że sami to doświadczycie, gdy odwiedzicie nas osobiście!

Średnia ocena

5.0

5/5

Zobacz również innych specjalistów