PRZECZYTAJ RECENZJĘ NA TEMAT NASZYCH USŁUG

Opinie

agnieszka mielcarek
agnieszka mielcarek
2023-03-17
Bardzo zaangażowane Panie, z profesjonalnym podejściem. Poczułam się zaopiekowana, jak u żadnego wcześniej lekarza/podologa. Podejście holistyczne, szczegółowy wywiad, aby dowiedzieć się jak najwięcej o stanie zdrowia. Bardzo dziękuję.
Grzegorz Metyk
Grzegorz Metyk
2022-12-28
Mogło być lepiej oznaczone.
I D
I D
2022-12-21
This clinic was recommended to me by my pedicurist even tho I had problem with finger. Wait for appointment was bit long but after that everything was handle very professionally and quickly. Outpatient procedure done by doctor Urszula Staszek-Szewczyk was almost painless and explained to me with great details. I would highly recommended that place!
Olga Mazur
Olga Mazur
2022-09-19
Rok i 7 miesięcy żmudnej pracy które okazały zjawiskowe efekty! Szczerze sama się nie spodziewałam ze aż tak spektakularny efekt można uzyskać. Zabieg polegał na usunięciu chrząstki która narosła na dużym paluchy, blokowała wzrost paznokcia - oczywiście stały ból, stany zapalne o brzydki wygląd… poszłam na zabieg jako ostateczność - ba zasadzie gorzej już nie będzie… dzisiaj została ściągnięta ostatnia klamra a paznokieć w całości przylega - przykleił się ! (Był mniej niż w połowie przyklejony do łożyska i rósł do góry). Wydałam przez wiele lat dużo pieniędzy i znosiłam dużo bólu zupełnie bez skutku! Dopiero po zabiegu i skrupulatnym stosowaniu się do wszystkich zaleceń mogę bez wstydu założyć buty otwarte i pomalować paznokcie u stop na czerwono - co z chęcią zrobię 🙂 Dziękuje bardzo!!! Z całego serca!
Marcin Możdżeń
Marcin Możdżeń
2022-08-30
Profesjonalna i miła obsługa. Przystępne ceny. Gabinet nowoczesny i zadbany. Zabieg przeprowadzony sprawnie i bezbolesnie.
zuzannamccartney
zuzannamccartney
2022-08-17
Miejsce godne polecenia. Super załoga!
Lidia Zerek
Lidia Zerek
2022-06-23
Profesjonalnie , z wielką empatią , w miłej atmosferze ❤️ Po wieloletnim tułaniu się od specjalisty do specjalisty, wielokrotnych traumatycznych przeżyciach - trafiłam do Pani podolog Dominiki Bilik . Nie dość ze w kulturalny , przemiły , bezstresowy sposób wyjaśniła mi na czym polega mój problem , to dodatkowo z wielką empatią , wyczuciem i zrozumieniem co do mojej traumy , założyła mi klamerkę , która przyniosła oczekiwany przeze mnie natychmiastowy efekt w postaci pozbycia się bólu . Dodatkowo po przejściu terapii mogę bezpiecznie na lato pomalować paznokcie i cieszyć się pięknymi klapkami , bez wstydu i bólu . Dziękuje Pani Dominiko i z pewnością wrócę jesienią na kompleksową opiekę moich już w tej chwili zdrowych stop . Dodatkowo polecę każdemu , kto poszukuje najlepszego podologa w Polsce ❤️Wdzięczna pacjentka .
Agata Korzeniewska
Agata Korzeniewska
2022-06-01
Nie znam bardziej profesjonalnego miejsca, które kompleksowo zajmuje się stopami niż to. Ok 2 lat temu trafiłam do Centrum Zdrowej Stopy,bo lekarze dermatolodzy,ortopedzi,chirurdzy nie wiedzieli jak mi pomóc. Miałam popękane paznokcie i straszne bóle stóp ( co powodowało również ból kręgosłupa i nie miałam o tym pojęcia). W centrum znajduje się również bardzo profesjonalny fizjoterapeuta. Dobrał mi indywidualne wkładki i po nie długim czasie bóle ustąpiły,paznokcie odrastaja piękne. Całe Centrum,wszyscy lekarze i cała obsługa zasługują nie na 5 gwiazdek tylko na 10!!!!!!! Jesteście super 😀
Magdalena Orłowska
Magdalena Orłowska
2022-05-25
Panie Podolog mają ogromną wiedzę, są miłe i sympatyczne, zawsze służą pomocą. Pozdrawiam Was serdecznie 😘