Doznałeś poważnego urazu paznokcia, lub jego część uległa uszkodzeniu w wyniku zmian chorobowych? W takich wypadkach podolodzy doradzają najczęściej rekonstrukcję paznokcia. Jest to zabieg, który nie tylko poprawia wygląd paznokcia, ale również ochrania miejsce . Przeczytaj więcej i umów się na wizytę. Klientów przyjmujemy w nowoczesnym gabinecie we Wrocławiu na ulicy Skarbowców 115.

Dlaczego protetyka paznokcia jest ważna?

Wiele czynników – urazowych i infekcyjnych ma wpływ na wygląd płytki paznokciowej. Rekonstrukcję wykonujemy opatentowaną metodą UNGUISAN® Classic, powstałą w Niemczech w latach 50-tych. Dzięki temu nie tylko poprawiamy komfort życia pacjenta za sprawą estetycznego wyglądu, ale zapobiegamy też deformacjom w obrębie wałów okołopaznokciowych i łożyska.

Kiedy używamy tego rozwiązania podologicznego?

UNGUISAN® Classic stosujemy także w przypadku atrofii całkowitego zaniku lub braku płytki paznokciowej. Inne metody, jak Baehr UV są równie skuteczne. Stosowane przez nas preparaty są atestowane do pracy na łożysku paznokcia i tylko te mogą być stosowane w takich przypadkach. Po przeprowadzeniu wywiadu i oględzin podolog dobierze odpowiednią metodę rekonstrukcji paznokci.

Galeria przypadków

 

Zobacz także, czym charakteryzuje się wrastający paznokieć.

 

Zobacz gdzie znajduje się gabinet ⟶

Zespół podologów z Wrocławia