Doznałeś poważnego urazu paznokcia, lub jego część uległa uszkodzeniu w wyniku zmian chorobowych? W takich wypadkach podolodzy doradzają najczęściej rekonstrukcję paznokcia. Jest to zabieg, który nie tylko poprawia wygląd paznokcia, ale również ochrania miejsce . Przeczytaj więcej i umów się na wizytę. Klientów przyjmujemy w nowoczesnym gabinecie we Wrocławiu na ulicy Skarbowców 115.

Dlaczego protetyka paznokcia jest ważna?

Wiele czynników – urazowych i infekcyjnych ma wpływ na wygląd płytki paznokciowej. Rekonstrukcję we Wrocławiu wykonujemy opatentowaną metodą UNGUISAN® Classic, powstałą w Niemczech w latach 50-tych. Dzięki temu nie tylko poprawiamy komfort życia pacjenta za sprawą estetycznego wyglądu, ale zapobiegamy też deformacjom w obrębie wałów okołopaznokciowych i łożyska.

Kiedy używamy tego rozwiązania podologicznego?

UNGUISAN® Classic stosujemy także w przypadku atrofii całkowitego zaniku lub braku płytki paznokciowej. Inne metody, jak Baehr UV są równie skuteczne. Stosowane przez nas preparaty są atestowane do pracy na łożysku paznokcia i tylko te mogą być stosowane w takich przypadkach. Po przeprowadzeniu wywiadu i oględzin podolog dobierze odpowiednią metodę rekonstrukcji paznokci.

 

Rekonstrukcja i protetyka paznokcia – kompendium wiedzy

Adres Czas trwania zabiegu Cena zabiegu Przygotowanie do zabiegu Zalecenia po zabiegu Przeciwwskazania
ul. Skarbowców 115
Wrocław
30-60 min. Od 120 zł
  1. Wymiana rekonstrukcji maksymalnie co 2 miesiace.
  2. Nienoszenie zbyt długiej rekonstrukcji.
  1. Odpowiednie opatrunki z substancjami aktywnymi.
  2. Wizyty kontrolne.
  3. Aplikacja tamponady lub klamry ortonyksyjnej.
 Względne:
a) Nieunormowana cukrzycab) Problemy z krzepliwością krwic) zakażenie bakteryjne lub grzybicze płytki d) zbyt mała ilość zdrowej płytki

 

Galeria przypadków rekonstrukcji paznokcia we Wrocławiu

Zobacz także, czym charakteryzuje się wrastający paznokieć.

 

Zobacz gdzie znajduje się gabinet ⟶

Zespół podologów z Wrocławia