Szukasz sposobu na skuteczne usuwanie odcisków?

Nie mogłeś lepiej trafić. W naszym gabinecie pozbędziesz się nie tylko zmian skórnych, ale także przyczyny ich powstawania. Poniżej przeczytasz więcej o odciskach. Jeśli zauważyłeś podobne zmiany u siebie, umów się na wizytę w naszym nowoczesnym gabinecie na ulicy Skarbowców 115 we Wrocławiu.

Odciski to bolesne punkty powstałe w wyniku trwałego nadmiernego ucisku.

Wyróżniamy dziewięć rodzajów odcisków, bardzo ważne jest, aby odróżnić odcisk od brodawki (potocznie zwanej kurzajką). Nie należy stosować preparatów aptecznych – zawierają one w swoim składzie kwasy, co w połączeniu z uciskiem i tarciem podczas chodzenia skutkuje pojawieniem się stanów zapalnych.

Usuwanie odcisków przez podologa jest bezbolesne

Niestety często Klienci, którzy borykają się z problemem odcisków na stopach, boją się umówić na wizytę, ponieważ myślą, że czeka ich ból podczas usuwania zmiany. Tymczasem jest to zabieg bezbolesny, a prawidłowe postępowanie pozabiegowe ogranicza możliwość nawrotów.

Odciski na stopach powodują:

  • ból
  • utrudnienie chodzenia
  • dyskomfort
  • nieleczone, mogą prowadzić do dalszych komplikacji zdrowotnych

Skorzystaj z pomocy podologa, który za sprawą specjalistycznych narzędzi podologicznych może usunąć Twoje odciski na stopach nawet już podczas jednej wizyty!

 

Przeczytaj więcej na temat brodawek wirusowych, które są tak podobne do odcisków.

 

Zobacz gdzie znajduje się gabinet ⟶

usuwanie odcisków

Zespół podologów z Wrocławia