• Pani Ewa jest niesamowitą lekarką - pełna pasji, bardzo precyzyjna, rozmowna i zawsze chętnie wytłumaczy dolegliwość pacjenta i metodę badania, lepiej niż książki medyczne. Nigdy nie bylem tak pozytywnie zaskoczony 🙂 10/10
  Konrad (Wrocław)
 • Ewa jest profesjonalistką, która poradzi sobie z każdym problemem. Bardzo mi pomogła, lecząc brodawczaki, z którymi nie poradził sobie dermatolog. Polecam serdecznie.
  Natalia (Wrocław)
 • Miejsce budzące zaufanie. Profesjonalna obsługa. Gabinet czyściutki i bardzo przyjemny. Pani Ewa bardzo sympatyczna i kontaktowa osoba. Widać, że lubi swoją pracę i zna się na tym. Serdecznie polecam 🙂
  Magda (Wrocław)
 • Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu, gabinet i Pani Ewa Zalewska godne polecenia, super podejście.
  Agnieszka (Wrocław)
 • Ogromne podziękowania dla Pani Ewy. Jak nikt w dniu dzisiejszym potrafiła poprawić mi humor 🙂
  Adam (Wrocław)
 • Profesjonalne, szybko, bezboleśnie.
  Joanna (Wrocław)
 • Przez rok walczyłem ze stanem zapalnym stopy.Wizyty u różnych specjalistów nie przynosiły żadnych efektów.Z własnej inicjatywy umówiłem się na wizytę do gabinetu Pani Dominiki.Pierwsza wizyta,jedno spojrzenie i sprawa wyjaśniona.Wrastający paznokieć.Kilka wizyt w gabinecie i po sprawie! Pani Dominika bardzo miła i sympatyczna osoba.Gabinet i zabiegi profesjonalne i bezbólowe. Umawianie się na wizyty bardzo elastyczne.Szczerze polecam.
  Czesław (Wrocław)
 • Bardzo profesjonalna obsługa, delikatne podejście, kompleksowa pomoc.
  Asia (Wrocław)
 • Bardzo miła i profesjonalna pomoc. Mój syn był zachwycony Panią Dominiką. Możemy wystawić tylko ocenę najwyższą!
  Jola (Wrocław)
 • Polecam p. Dominikę. Traktuje pacjentów z dużym szacunkiem. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania. czułam się podczas wizyty komfortowo i od razu przyniosła mi ulgę. świetny specjalista.
  Ula (Wrocław)
 • Pani Doktor czyni cuda, w dodatku profesjonalna obsługa od samego wejścia. Szukałem pomocy w różnych placówkach ale nikt nie był w stanie mi pomóc. Pani Doktor zrobiła to co dla innych było nie możliwe. Jeśli potrzebujecie pomocy to nigdzie lepszej nie znajdziecie.
  Włodzimierz (Wrocław)
 • Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Na pewno wrócę do Pani Dominiki. Dziękuję!
  Ania (Wrocław)

Nasze centrum otworzyliśmy dlatego, by jak najlepiej służyć naszym pacjentom. Naszą misją jest pomóc każdemu, kto ma problem związany ze stopami. Dlatego zebraliśmy zespół najlepszych specjalistów i lekarzy, by móc prawdziwie pomagać.

Zależy nam na dobrej atmosferze i najwyższej jakości świadczonych usług. Na tej stronie znajdziesz niektóre opinie naszych pacjentów. Jeżeli chcesz dodać własną opinię, zapraszamy do formularza poniżej.

Zespół Dolnośląskiego Centrum Zdrowej Stopy

Zostaw swoją opinię

Napisz swoją opinię

Imię

E-mail

Opinia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Praktyka Podologii Łukasz Bilik. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.